INNE USŁUGI

Pieczątki

Tak jak użycie fotopolimeru zrewolucjonizowało produkcję stempli na przełomie lat 80. i 90. ubiegłego wieku, tak teraz laser pozwolił dokonać kolejnego kroku. Technika laserowa spowodowała powrót gumy jako materiału podstawowego do wyrobu pieczątek. Procesy produkcji zostały na tyle uproszczone, że wykonanie pojedynczej pieczątki zajmuje znacznie mniej czasu, dając produkt o bardzo wyraźnej odbitce jednocześnie o wielokrotnie większej trwałości niż płytki tekstowe wykonane z polimeru. Pieczątki oprawiamy do automatów firmy Wagraf oraz Shiny, a także do etui metalowych, plastikowych i kołeczków z tworzywa sztucznego z mikrogumą ułatwiającą prawidłowe odbicie. Poza standardowymi rodzajami pieczątek oferujemy również datowniki z płytką tekstową, numeratory i pieczątki faksymile, wiernie odtwarzające odręczny podpis. Zapewniamy zachowanie tajemnicy i pełną ochronę produktu z jednoczesną możliwością odtworzenia pieczątki w przyszłości.

Suche Pieczęci

Metodą laserową wykonywane są matryce i patryce do przenośnych prasek, służących do stemplowania metodą wytłaczania. Można nimi znakować papiery firmowe, ważne dokumenty, oferty, listy, fotografie, książki podnosząc ich rangę i jednocześnie utrudniając w sposób znaczący ich skopiowanie. Małe elementy w odciskanych znakach uzyskuje się na papierach do 160g. Na grubszych kartonach do 250g stosowane są odciski bez drobnych detali. Płyty fotopolimerowe Nyloprint stosowane w poligrafii do przetłaczania wykonywane są metodą naświetlania UV, a następnie wypłukiwania i suszenia.

Grawerton - Termotransfer

Nadruk na blachach aluminiowych w wersji pełnokolorowej lub monochromatycznej możliwy jest na podłożu srebrnym lub złotym o wykończeniu matowym lub z połyskiem. Technika ta pozwala na wykonanie eleganckich i efektownych projektów z możliwością wykorzystania fotografii, logo firmy lub dowolnej grafiki. Najczęściej wykorzystywana jest do produkcji tabliczek i numerków na drzwi, identyfikatorów, pamiątek okolicznościowych, systemów oznakowań biur, certyfikatów, podziękowań, gratulacji, dyplomów okolicznościowych.